O Olimpiadzie mówią

 

Prof. Wiesław Skrzydło

wykładowca WSPiA, przewodniczący Komisji Centralnej Olimpiady Wiedzy o Prawie

– Duże gratulacje należą się prof. Jerzemu Posłusznemu, Rektorowi WSPiA, autorowi pomysłu. Organizacja Olimpiady o Państwie i Prawie to przykład na to, jak nowatorskie pomysły, dzięki dużej pracy i wierze w powodzenie realizacji, odnoszą spektakularne sukcesy (ogromne zainteresowanie wśród uczniów, patronat honorowy Ministerstwa Sprawiedliwości, zwycięstwo w konkursie MEN...). Dobrze się stało, że taka olimpiada powstała, bowiem inicjatywy takie sprzyjają pogłębianiu wiedzy z zakresu prawa przez młodzież, która jest przecież naszą przyszłością.

 

Jacek Czaja

b. wiceminister sprawiedliwości

– Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie jest wyjątkowa nie tylko dlatego, że jest pierwszą taką w Polsce. To przykład na to, że przemyślany i dobrze zrealizowany pomysł musi odnieść sukces oraz zyskać uznanie wśród młodzieży. Cieszy mnie, że pomysł ten zrodził się w Rzeszowie i że jego autorem jest WSPiA.

 

Organizator WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Patronat medialny Portal edukacyjny Perspektywy Partnerzy olimpiady Hotel Prezydencki Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu Wyższa Szkoła Gospodarki ŁCDNiKP WSZiA Opole Europe Direct - Olsztyn Europe Direct - Słupsk Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach Qubus Hotel UMCS Uniwersystet Szczeciński Uniwersytet w Białymstoku Ministerstwo Edukacji Narodowej